Naujienos
Pradžia
Radijo laidos
Skelbimai

Reklama

Žalieji vartotojai, žaliasis gyvenimo būdas ir keičiami vartojimo/nevartojimo įpročiai vis daugiau lemia pirkimus. Globalios korporacijos jau geras dešimtmetis neatsieja savo įvaizdžio nuo sustainable development – subalansuotos plėtros (darnios Ekonomikos, Etikos, Ekologijos) programų. Tuo tarpu jau ir Lietuvoje vis dažniau imame matyti naujienų ir pranešimų spaudai apie ekologiškus produktus, žaliuosius maišelius, žaliąjį transportą, socialiai atsakingą verslą. Tačiau tik dabar gimsta pirmieji žalieji prekės ženklai.

„Žalieji“ prekės ženklai (Green brands) yra tokie, kuriuos Jūsų tikslinė auditorija ir potencialūs klientai susieja su Jūsų įmonės socialine atsakomybe, draugiškumu aplinkai, ekologiškų ingridientų ir medžiagų naudojimu ar susirūpinimu aplinkosaugos, darnios plėtros klausimais. Tokie prekės ženklai yra patrauklesni žmonėms. Vartotojai ieško kompanijos, kuri turi tas pačias vertybes aplinkosaugos atžvilgiu ir ne tik. Todėl, anot žaliosios rinkodaros ekspertės Walters, žaliasis prekės ženklas gali žymiai padidinti pardavimus ir pagerinti kompanijos įvaizdį, reputaciją bei tapti išskirtiniu bruožu, pritraukiančiu klientus.

Lietuvoje sparčiai auga „etikečių skaitytojų“ gretos bei vartotojų sąmoningumas. Didėjant susirūpinimui sveikata ir jos sąsaja su vartojamais produktais, tampa aktyvesnė kova už savo teises, daugėja ES finansuojamų „žaliųjų“ programų, nuo mokyklos suolo „auginančių“ naują vartotojų kartą, kurios sąmonėje dar po keletos metų „ekologiškumas“, „žalumas“, „socialinis atsakingumas“ bus higieniniai faktoriai.

Ekologiškos kultūros asociacija nori pasiūlyti Jums nuoseklų ir sistemingą bendradarbiavimą – Reklamą žurnale  „GREEN’AS“ ir interneto svetainėje www.greenas.lt.

„GREEN’AS“ - tai pirmasis ir vienintelis Lietuvoje spalvotas, periodinis, visuomenės ekologiško švietimo žurnalas, spausdinamas ant ekologiško popieriaus, naudojant aplinkai nekenksmingus dažus, skirtas: ekologiškos, sveikos, natūralios, “draugiškos” aplinkai bei žmogui gyvensenos, mąstysenos, veiklų populiarinimui, ekologiškos kultūros Lietuvoje plėtrai. Leidinio tikslas – skatinti vartotojus keisti vartojimo įpročius mažinat vartojimą ar vartojant ekologišką produkciją/paslaugas.

Leidinio tiražas 6000 vnt. Leidinio kaina 7,90 Lt. Platinamas visoje Lietuvoje (prekybos sistemos Maxima, IKI, RIMI, Prisma, degalinių tinklas Statoil, 23-juose  įmonės “Vaga” knygynuose; visose ekologiškų prekių parduotuvėse, internetinėse eko parduotuvėse, partnerių biuruose (reklamos davėjų). Platinamas su eko prekėmis, eko renginiuose (seminaruose, konferencijose, pleneruose), sveikatingumo centruose, SPA; Eko turgeliuose. Leidinį galima užsisakyti SMS žinute.

Leidinys išeina kas 4 mėnesius. Kiekvienu naujai išėjusiu leidiniu prekiaujama visus metus. Kiekvienas leidinys turi atskirą temą: „Maistas!”, „Sveikata“; „Vaikai“.

Siūlome jūsų įmonei/organizacijai:

  • Remti leidinį „Green‘as“ ir taip įgyvendinti jūsų įmonės socialinės atsakomybės programos dalį.
  • Reklamuotis leidinyje „Green‘as“, pristatant ekologiškus produktus/paslaugas. Norime atkreipti jūsų dėmesį į leidinio reklamos politiką.

Pasiteiravimui rašyti - Marius Tarvydas
Green‘as rinkodaros vadovas
Tel.:8 637 50000
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Raginimas atsinaujinančią energetiką skelbti nacionaliniu prioritetu

Trylika asociacijų, kurios vienija atsinaujinančios energetikos įmones, pasirašė memorandumą. Juo ragina atsinaujinančios energetikos, ypač biokuro, plėtrą skelbti nacionaliniu Lietuvos energetikos prioritetu. Daugiau>>>

Panaudotas lemputes mesime į specialias talpyklas

Panaudotų taupiųjų lempučių surinkimo vietas didžiuosiuose prekybos centruose ėmėsi steigti Elektros ir elektroninės įrangos gamintojų ir importuotojų asociacija kartu su įmone „Ekošviesa“. Pirmosios dėžutės jau stovi dviejuose sostinės prekybos centruose, o iki sausio vidurio ....

Atliekų rūšiavimas: klausimai ir atsakymai

Į klausimus atsako UAB VSA generalinė direktorė Jurgita Petrauskienė. Daugiau>>>

25 lietuvos miestuose nemokamai surenkama sena elektroninė įranga

Lietuvoje prasideda aplinkosauginė-ekologinė akcija „Kartu mes galime papuošti savo miestą”. 25-ių šalies miestų gyventojai, įmonės ir įstaigos gali registruotis akcijos interneto svetainėje www.elektronikosakcija.lt, nemokamu telefonu 8 800 00 653 arba informacijos telefonu 118, kad....

ŽŪR prezidiumo sprendimas dėl GMO Lietuvoje

LR žemės ūkio rūmų (ŽŪR) prezidiumas šių metų liepos 4 d. posėdyje priėmė sprendimą rekomenduoti drausti GMO auginimą Lietuvos teritorijoje. Daugiau>>

Įkurti Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai

Liepos 19 d. Seime vykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatyti Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai (Rūmai), kurie buvo įsteigti liepos 7 d. Rūmų veikla yra suskirstyta į du sektorius: sveikos gyvensenos, kuris skirtas sveikatos tausojimo, stiprinimo ir ligų profil....

Užsisakyk naujienas

Sek mus Facebook'e

interneto svetainių kūrimas, verslo valdymo sistemos